Lediga jobb

HS är ett serviceföretag som vill leda utvecklingen inom vår bransch. Vi är i ständigt behov av lojala medarbetare som både vill och kan jobba hårt och är målmedvetna. Du som är intresserad av ett servicearbete där du får tillfälle att utvecklas måste vara serviceminded, dvs: ” Kunden har alltid rätt. ”.

2016-02-18
HS söker service arbetare till Kronoberg och till Blekinge.

HS söker hemtjänst personal i alla våra län.

Vi värdesätter personal med egenskaper som

1. God fysik.
2. Ansvar och känsla för uppgiften, dvs du har blick och flexibilitet.
3. Lojalitet.
4. Erfarenhet.
5. B-Körkort ( inom vissa tjänster )


Kontakta oss för intresseanmälan

Måleri
Martin Åkesson
Affärsområdes chef för måleri avd
Mobil: 0709-96 68 17
Mail: martin.akesson@hs-sos.se

Fastighetsservice

Mattias Olausson
Affärsområdes chef för Fastighetsservice avd
Mobil: 0708-64 11 22
Mail: mattias.olausson@hs-sos.se
 

Serviceavdelningen
Mikael Skogh
Sälj och driftansvarig förserviceavd.
Blekinge Län Skåne Län
Mobil: 0702- 47 92 50
Mail: mikael.skogh@hs-sos.se

Hemtjänst
Maria Assarsson
Hemtjänst
Tel. 02.00- 72 72 73
Mobil. 0733- 85 23 23
Mail: maria.assarsson@hs-sos.se

Hemtjänst/Hemservice

Jessica Melin
Koordinator städ och tvätt
Karlskrona/Kalmar
Mobil: 0733- 33 21 16
Tel. 0200- 72 72 73
Mail: jessica.melin@hs-sos.se
Serviceavdelningen
Mikael Johansson
Platschef Kalmar län
Mobil: 0708- 30 94 11
Mail: mikael.johansson@hs-sos.se
Angelica Carlsson
Arbetsledare hemservice i Kalmar län
Tel. 0200-72 72 73
Mail: angelica.carlsson@hs-sos.se

Städservice