Lediga jobb

HS är ett serviceföretag som vill leda utvecklingen inom vår bransch. Vi är i ständigt behov av lojala medarbetare som både vill och kan jobba hårt och är målmedvetna. Du som är intresserad av ett servicearbete där du får tillfälle att utvecklas måste vara serviceminded, dvs: ” Kunden har alltid rätt. ”.

HS söker hemtjänst personal i alla våra län.

Ansökningar till HS work@hs-sos.se

Vi värdesätter personal med egenskaper som

1. God fysik.
2. Ansvar och känsla för uppgiften, dvs du har blick och flexibilitet.
3. Lojalitet.
4. Erfarenhet.
5. B-Körkort ( inom vissa tjänster )


Kontakta oss för intresseanmälan

Måleri
Martin Åkesson
Affärsområdes chef för måleri avd
Mobil: 0709-96 68 17
Mail: martin.akesson@hs-sos.se

Fastighetsservice

Mattias Olausson
Förvaltare HS & Oleicia Fastigeter Ab
Mobil: 0708-64 11 22
Mail: mattias.olausson@hs-sos.se

 

Serviceavdelningen
Mikael Skogh
Sälj och driftansvarig förserviceavd.
Blekinge Län Skåne Län
Mobil: 0702- 47 92 50
Mail: mikael.skogh@hs-sos.se

Hemtjänst
Maria Assarsson
Hemtjänst
Tel. 0200- 72 72 73
Mobil. 0733- 85 23 23
Mail: maria.assarsson@hs-sos.se

Städservice
Cecilia Andersson
Östra Blekinge och Kronoberg
Mobil: 0709-51 69 98
Mail:cecila.andersson@hs-sos.seMarie Robertsson
Västra Blekinge och Skåne län
Mobil: 0708-79 28 42
Mail: marie.robertsson@hs-sos.seMikael Johansson
Kalmar län
Mobil: 0708-30 94 11
Mail: mikael.johansson@hs-sos.se
Serviceavdelningen
Kalmar län / Kronoberg län
Jonas Larsson
Ansvarig serviceavdelningen
Mobil. 010-155 00 88
Mail:jonas@ibrent.se

 

Lotta Sjöberg
Ansvarig serviceavdelningen / fönsterputs
Mobil. 010-155 00 83
Mail: lotta@ibrent.se

Städservice