Kontakta oss 

Kundtjänst 0200-72 72 73

_DSC3230 Jens Sundqvist
VD
Sitter i HS ledning
jens.sundqvist@hs-sos.se

Tel. 0200- 72 72 73
_DSC2904 Håkan Sundqvist
Personalansvarig
Sitter i HS ledning
hakan.sundqvist@hs-sos.se
Tel.  0200- 72 72 73
 johan Johan Kauppi
COO/CCO
Sitter i HS ledning
johan.kauppi@hs-sos.se
Tel. 0200- 72 72 73
Mobil. 0709-92 46 21
Richard Larsson Richard Larsson
Affärschef
Sitter i HS ledning
richard.larsson@hs-sos.se
Tel. 0200- 72 72 73
Mobil. 0738-56 37 01
_DSC3536
Mattias Olausson
Affärsområdes chef för fastighetsserviceavd
Sitter i HS ledning
mattias.olausson@hs-sos.se

Tel.  0200- 72 72 73
Mobil. 0708- 64 11 22
_DSC3129 Fredrik Wester
Key account manager
Sitter i HS ledning
fredrik.wester@hs-sos.se
Tel.  0200- 72 72 73
Mobil. 0709- 51 68 92
_DSC3036
Martin Åkesson
Affärsområdes chef för måleriavdelningen
Sitter i HS ledning
martin.akesson@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil. 0709- 96 68 17
_DSC3084 Kristoffer Svensson
Key account manager
Blekinge län och Kalmar län
kristoffer.svensson@hs-sos.se
Mobil. 0708-41 41 26
_DSC3559 Anna Gustafsson
Affärsområdes chef Hemtjänst
anna.gustafsson@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil 0721-86 48 89
 _DSC3002 Ingemar Colliander
Ekonomichef
ingemar.colliander@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73

Maria Assarsson
Områdeschef/Blekinge Hemtjänst
maria.assarsson@hs-sos.se
Tel. 02.00- 72 72 73
Mobil. 0733- 85 23 23
 _DSC4697  Katarina Löfstrand
Löneavdelningen
katarina.lofstrand@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
vit-ruta Mimoza Ilazi
Områdeschef/Kristianstad Hemtjänst
mimoza.ilazi@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil. 0708-52 71 63
Mette Åberg Mette Åberg
Löneavdelningen
mette.aberg@hs-sos.se
Tel. 0200- 72 72 73
 Therese Olsson  Therese Olsson
Bemanningsplanerare/Omvårdnad
Karlskrona
therese.olsson@hs-sos.se
Mobil. 0708-80 12 07
_DSC2952 Anette Göranzon Götherskjöld
Ekonomi, Kundtjänst
anette.goranzon@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil. 0732- 30 82 92
_DSC5483 Melin Jessica Melin
Bemanningsplanerare städ och tvätt
Karlskrona/Kalmar
jessica.melin@hs-sos.se
Mobil: 0733- 33 21 16
Tel. 0200- 72 72 73
 Ida Frogemar  Ida Frogemar
Platschef lokalvård Växjö
ida.frogemar@hs-sos.se
Tel. 0470-323 974
Mobil. 0734 25 71 05
 _DSC3122  Helena Romlin
Bemanningsplanerare/Omvårdnad
Karlskrona
helena.romlin@hs-sos.se
Mobil.0708-80 12 07
_DSC4686 Cecilia Andersson
Platschef lokalvård Karlskrona / Ronneby
cecilia.andersson@hs-sos.se
Tel. 0200- 72 72 73
Mobil. 0709- 51 69 98
_DSC5607 Angelica Angelica Carlsson
Arbetsledare hemservice i Kalmar län
angelica.carlsson@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
_DSC2843 Marie Robertsson
Platschef lokalvård Västra Blekinge och norra Skåne
marie.robertsson@hs-sos.se
Tel. 0454- 128 00
Mobil. 0708- 79 28 42
 _DSC3160 Mikael Skogh
Sälj och driftansvarig för service avd
Blekinge län och Skåne län
mikael.skogh@hs-sos.se
Tel. 0200- 72 72 73
Mobil. 0702- 47 92 50
_DSC3068 Mikael Johansson
Platschef lokalvård Kalmar län
mikael.johansson@hs-sos.se
Tel. 0480- 262 90
Mobil. 0708- 30 94 11
_DSC3202 Magnus Kroon
Arbetsledare service
Blekinge Län
magnus.kroon@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil. 0708- 77 05 45
_DSC4800 Daniel Rosén
Arbetsledare för målarservice
Blekinge län
daniel.rosen@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 73
Mobil. 0734- 23 41 22
Daniel Olsson Daniel Olsson
Sälj och driftansvarig för service avd
Kalmar län/Kronoberg län
daniel.olsson@hs-sos.se
Tel. 0480- 262 90
Mobil. 0708 – 50 61 99
_DSC3366 Daniel Johansson
Arbetsledare för målarservice  Kalmar län
daniel.Johansson@hs-sos.se
Tel.0200-72 72 73
Mobil. 0732-30 83 50
Axel Phil Axel Phil
Arbetsledare fastighetsservice
axel.pihl@hs-sos.se
Tel. 0200-72 72 72
Mobil. 0709- 54 48 77

HS Karlskrona

HS Service & Support AB
Huvudkontoret
Rosenholmsvägen 1
371 46 KARLSKRONA
Växel: 0455-214 70
Telefax: 0455-257 20
Mail: info@hs-sos.se

HS Ronneby

Karlshamnsvägen 27
372 36 RONNEBY
Tele: 0457-267 21
Mobil: 0733- 75 61 57
Mail: ronneby@hs-sos.se

HS Karlshamn

Grönavägen 7
374 32 KARLSHAMN
Tele: 0454-128 00
Mobil: 0708-79 28 42
Mail: karlshamn@hs-sos.se

HS Hässleholm

Västertorg 2
28147 HÄSSLEHOLM
Tele: 0451-706 103
Mobil: 0708- 34 26 73
Mail: hassleholm@hs-sos.se

HS Kristianstad

Bryggerigatan 7
291 59 KRISTIANSTAD
Tele: 044-590 20 25
Mobil: 0708-34 26 73
Mail: kristianstad@hs-sos.se

HS Kalmar

Engelska vägen 9
393 56 KALMAR
Tele: 0480-262 90
Mobil: 0708-30 94 11
Mail: kalmar@hs-sos.se

HS Växjö

Rådjursvägen 2
352 45 VÄXJÖ
Tele: 0470-323 974
Mail: vaxjo@hs-sos.se

HS Oskarshamn

Södra fabriksgatan 20
572 36 OSKARSHAMN
Tele: 0491-40 44 05
Mail:oskarshamn@hs-sos.se

HS Västervik

Traktorvägen 2B,
593 62 VÄSTERVIK
Tele: 0200 – 72 72 73
Mail:vastervik@hs-sos.se