Kontakta oss 

HS Service & Support AB

Huvudkontor

Adress: Rosenholmsvägen 1, 371 46 KARLSKRONA
Kundtjänst: 0200-72 72 73
Epost: info@hs-sos.se

För ekonomi-, personalavdelning, ledande befattningshavare och ledningsgruppen, kontakta huvudkontoret.

Försäljning Lokalvård

Vill du veta mer om våra tjänster och vad vi kan erbjuda , kontakta oss

_DSC3084 Kristoffer Svensson
Key account manager
Blekinge län och Kalmar län
Mobil. 0708-41 41 26
Epost: kristoffer.svensson@hs-sos.se
_DSC3129 Fredrik Wester
Key account manager
Sitter i HS ledning
Mobil. 0709- 51 68 92
Epost: fredrik.wester@hs-sos.se

Platschefer, lokalvårdsavdelningar måndag – fredag kl 08.00 – 16.00
Karlskrona / Ronneby, Cecilia Andersson – Tel: 0709-51 69 98
Västra Blekinge och norra Skåne, Marie Robertsson – Tel: 0708-79 28 42
Kalmar län, Mikael Johansson – Tel: 0708-30 94 11
Växjö, Ida Frogemar – Tel: 0734-25 71 05

Arbetsledare, Hemstäd måndag – fredag kl. 07.00 – 16.00
Blekinge och Kalmar län – Tel: 0200-72 72 73

Försäljning Service

Vill du veta mer om våra servicetjänster och vad vi kan erbjuda, kontakta oss

_DSC3160 Mikael Skogh
Sälj och driftansvarig för service avd
Blekinge län och Skåne län
Telefon: 0702- 47 92 50
E-post: mikael.skogh@hs-sos.se
Daniel Olsson Daniel Olsson
Sälj och driftansvarig för service avd
Kalmar län/Kronoberg län
Telefon: 0708 – 50 61 99
E-post: daniel.olsson@hs-sos.se

Arbetsledare måndag – fredag 07.00 – 16.00
Blekinge län och Skåne län, Magnus Kroon – Tel: 0708-77 05 45

Försäljning Fastighetsservice

Vill du veta mer om våra fastighetsservicetjänster och vad vi kan erbjuda, kontakta oss

_DSC3536 Mattias Olausson
Affärsområdes chef för fastighetsserviceavd.
Telefon: 0708- 64 11 22
E-post:
mattias.olausson@hs-sos.se

Arbetsledare måndag – fredag kl 07.00 – 16.00
Blekinge län, Axel Phil – Tel: 0709-54 48 77

Försäljning Måleri

Vill du veta mer om våra måleritjänster och vad vi kan erbjuda, kontakta oss

_DSC3036 Martin Åkesson
Affärsområdes chef för måleriavdelningen
Telefon: 0709- 96 68 17
E-post: martin.akesson@hs-sos.se

Arbetsledare måndag – fredag kl. 07.00 – 16.00
Blekninge län, Daniel Rosén – Tel: 0734-23 41 22
Kalmar län, Daniel Johansson – Tel: 0732-30 83 50

Hemtjänst

Vill du veta mer om vår hemtjänst, kontakta oss

_DSC3559 Anna Gustafsson
Affärsområdes chef Hemtjänst
Telefon: 0200-72 72 73
E-post: anna.gustafsson@hs-sos.se

Hemtjänstenheter måndag – fredag kl. 08.00 – 16.00
Områdeschef Karlskrona / Ronneby, Maria Assarsson – Tel: 0733-85 23 23
Områdeschef Kristianstad, Mimoza Ilazi – Tel: 0708-52 71 73
Kalmar – Tel: 0708-839 01 08

Jourtelefon till våra hemtjänstgrupper måndag – söndag kl 07.00 – 22.00
Karlskrona – Tel: 0708-80 12 07
Ronneby – Tel: 0708-98 80 11
Kristianstad – Tel: 0708-34 26 73
Kalmar – Tel: 0708-39 01 08

Befattningsinnehavare

Styrelsen för HS Service & Support AB

_DSC3230 Jens Sundqvist
VD
Ordinare ledamot
_DSC2904 Håkan Sundqvist
Personalansvarig
Suppleant

 

HS Karlskrona

HS Service & Support AB
Huvudkontoret
Rosenholmsvägen 1
371 46 KARLSKRONA
Växel: 0455-214 70
Telefax: 0455-257 20
Mail: info@hs-sos.se

HS Ronneby

Karlshamnsvägen 27
372 36 RONNEBY
Tele: 0457-267 21
Mobil: 0733- 75 61 57
Mail: ronneby@hs-sos.se

HS Karlshamn

Grönavägen 7
374 32 KARLSHAMN
Tele: 0454-128 00
Mobil: 0708-79 28 42
Mail: karlshamn@hs-sos.se

HS Hässleholm

Västertorg 2
28147 HÄSSLEHOLM
Tele: 0451-706 103
Mobil: 0708- 34 26 73
Mail: hassleholm@hs-sos.se

HS Kristianstad

Bryggerigatan 7
291 59 KRISTIANSTAD
Tele: 044-590 20 25
Mobil: 0708-34 26 73
Mail: kristianstad@hs-sos.se

HS Kalmar

Engelska vägen 9
393 56 KALMAR
Tele: 0480-262 90
Mobil: 0708-30 94 11
Mail: kalmar@hs-sos.se

HS Växjö

Rådjursvägen 2
352 45 VÄXJÖ
Tele: 0470-323 974
Mail: vaxjo@hs-sos.se

HS Oskarshamn

Södra fabriksgatan 20
572 36 OSKARSHAMN
Tele: 0491-40 44 05
Mail:oskarshamn@hs-sos.se

HS Västervik

Traktorvägen 2B,
593 62 VÄSTERVIK
Tele: 0200 – 72 72 73
Mail:vastervik@hs-sos.se